HOME OFERTA
FOTO
COMMERCIAL / ADVERT
FASHION / LOOKBOOK
PORTRAIT
IN / OUTDOOR
PRODUCT / PACKSHOT
VIDEO
BACKSTAGE

Warszawa / TOP MODEL
Gdynia / TVN TURBO
Warszawa / NURPUR
Szanghai / Ottawa / Stargard - KALMAR
Abu Dhabi - ETIHAD AIRWAYS
Berlin - SPARKASSE
Hannover - GOP VARIETE
Monachium - REDBULL
Warszawa/POLSAT
Rzym - DMAX ITALIA
VIEW ALL POSTS
TIMEBUSTERS KONTAKTTime Busters to projekt, który stworzył system 360Camera - Jest to narzędzie umożliwiające uzyskanie efektu bullet time / time slice do niedawna zarezerwowany dla najbardziej kasowych hollywoodzkich produkcji, znany między innymi z Matrix'a braci Wachowskich. Jako jedyni w Polsce opieramy się na systemie wykorzystującym 75 lustrzanek cyfrowych. Zdjęcie obiektu wykonywane jest w tym samym czasie lub sekwencyjnie z zaprogramowanym opóźnieniem. Wszystkie zdjęcia są przez nas łączone w całość i animowane. Wynikiem pracy naszego zespołu jest film rejestrujący efekt zatrzymania w czasie i przestrzeni.

System 360° Camera może posłużyć do tworzenia efektów specjalnych dla reklam, filmów lub programów telewizyjnych. Przy pełnym wsparciu sprzętowym w postaci 75 aparatów, którymi dysponujemy, zapewniamy wyjściowe 3 sekundy materiału zdjęciowego w 25 fps.

Przeprowadzana przez nas postprodukcja umożliwia płynną stabilizację oraz swobodną manipulację czasem trwania ujęcia. Całą sekwencję możemy zrealizować w formacie 4K uzyskując efekt bullet time/time slice w wysokiej rozdzielczości.

Nasz autorski system wyzwalający migawki umożliwia realizację jednoczesnych lub sekwencyjnych zdjęć. Zmianę ustawień aparatów przeprowadzamy zdalnie i jednocześnie na wszystkich urządzeniach za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Materiał przesyłany jest bezpośrednio do komputera co zapewnia natychmiastowy podgląd uzyskanych ujęć w celu regulacji ustawień. W zależności od konfiguracji i zakresu usługi, gotowa sekwencja może być wygenerowana w kilkadziesiąt sekund.

Ruchomy obraz - nasz system pozwala na dużą elastyczność, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać dynamiczne zdjęcia poprzedzone i zakończone ruchomym ujęciem. Podczas realizacji możemy łączyć nasze zdjęcia z obrazem z kamer filmowych, w ten sposób stworzymy efekt bez straty klatki podczas przejścia lustrzanka - kamera.

Zapraszam do współpracy.

Paweł Smoliński / Art Director

×
×

×